baskı altı ürünleri

Baskı Altı Ürünleri

Baskı Altı Ürünleri,
Baskı Altı Ürünleri, Kücük ebatlı süblimasyon makinası ve presi olan işyerleri için, özel tasarım ve baskı yapabilecekleri, özelleştirilmiş ürünler için sublimasyon baskıya uygun, beyaz ve ekru ürünleri sizin için üretiyor ve toptan satışını yapıyoruz. Bu ürünler için her ilde bayilikler veriyoruz.
Baskı Altı Ürünleri,
Kullandığımız kumaşlar 1.kalite regule kumaşlardır. Kalitesiz ve defolu ürünler sunmuyoruz sizlere bu nedenle her türlü müşterinize bu ürünleri rahatlıkla baskısını yapıp sunabilirsiniz.

Beğendiğiniz Ürün kodunu yada ihtiyacınızı, adetlerini lütfen iletişim sayfamızdaki mailden bize iletiniz. Mailinizi ve telefon numaranızı yazınız. Mesai saatlerinde en geç bir saat içinde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak ya da mail atarak yönlendireceklerdir. Müşteri temsilcilerimiz 90 212 5450110 pbx, Saygılarımızla.

&s tarafından.|Aralık 29th, 2019|Baskı Altı Ürünleri için yorumlar kapalı

Basılabilir Bandana

Basılabilir Bandana; Sublimasyon için bandana, 

Bayaz kumaş bandana, Sublime baskı yapan firmaların ihtiyaçlarını göz önüne alarak, 51*51 ebatlarında kenarları dikilmiş, ütülenmiş,  baskıya hazır halde toptan bandana satışımız bulunmaktadır.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda İstediğiniğiz bandana tasarımlarını, basabilir, uygulama yapabilirsiniz. Yüklü basılı taleplerde de bizden yararlanabilirsiniz.

Taleplerinizi  lütfen müşteri temsilcilerimize mail yada 0212 5450110 pbx nolu telefondan bildiriniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla. demspor

 

&s tarafından.|Mart 9th, 2019|Basılabilir Bandana için yorumlar kapalı

İletişim

SUBLİMASYON BASKI ÜRÜNLERİ

  Zorunlu

  Merkez Telefon:

  Tel: (0212) 545 01 10 pbx
  GSM: 0554 576 67 85 whatsapp
  Fax:(0212) 545 05 40

   Mail Adresleri:
  dem(@)demspor.com   pazarlama(@)demspor.com
  Merkez Adres:
  Rami Yeni Mahalle. Ensar Sokak No.9/A Eyüp/İst
  (Eski edirne asfaltı üzerinde, Rami Kuru Gıdayı 200 Mt geçince) Arabalı gelebilirsiniz.

  Tel: 0212 513 13 06 

  Lütfen iletişim formundan, mailden, yada sabit veya mobil telefonlarımızdan, talebinizi bize bildiriniz. Satış temsilcilerimiz, sizi doğru bir şekilde yönlendireceklerdir. Gönderdiğiniz mail yada iletişim notunuza bir saat içinde cevap alamadıysanız bilinizki mail yada iletişimde bir sorun vardır. Lütfen teyidini alınız, yada mailinizi tekrarlayınız.

  iletisimalt

   

  Merkez

  Daha Büyük Görüntüle

  &s tarafından.|Mart 8th, 2019|İletişim için yorumlar kapalı
  Go to Top